Björn Borg autograf på tennisracket Sport

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BJÖRN BORG, Tennisracket, 1970-tal, Bancroft - Monte Carlo, Borg, signerat på handtaget av Björn Borg.

PROVENIENS: Autograf tagen direkt 2006 av nuvarande ägare.

569994

2018-11-25