Bord Karl Johan

Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, Karl Johan, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, detalj i masurbjörk, låda i sargen, med klaffar, höjd ca 100, 170x140 cm

Fanérskador, fanérbortfall, fanérlagningar, torrsprickor, skiva med fläckar

570007

2018-09-15