Bord Karl Johan
2018-09-15
570007
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, Karl Johan, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, detalj i masurbjörk, låda i sargen, med klaffar, höjd ca 100, 170x140 cm
Fanérskador, fanérbortfall, fanérlagningar, torrsprickor, skiva med fläckar