Bord Karl Johan
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, Karl Johan, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, detalj i masurbjörk, låda i sargen, med klaffar, höjd ca 100, 170x140 cm
Fanérskador, fanérbortfall, fanérlagningar, torrsprickor, skiva med fläckar
570007
2018-09-15