Dockskåpsdockor

Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅPSDOCKOR, 5 st, omkring 1900, samtliga med huvid i biskvi, kroppar delivis i biskvi, längd ca 12-14 cm

En med kstörre skador, en med skadad fot, slitage

570047

2018-09-12