Richard Griffith Carlsson blandteknik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD GRIFFITH CARLSSON (född 1964): "Darger" monogramsignerad och signerad daterad a tergo Richard G. Carlsson 2012, tusch på papper, ca 46x53 cm

570058

2018-09-12