Olle Nyman blyerts

Olle Nyman blyerts
Olle Nyman blyerts
Olle Nyman blyerts
Olle Nyman blyerts

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Porträtt av Sixten Lundbohm i ateljén Paris 1938, signerad och daterad O. Nyman -38, blandteknik, ca 25x19 cm

Pappersdefekter

570064

2018-09-12