Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGRAFIER, 2 album från Skåne mm, tidigt 1900-tal, flertalet foton med HM Gustaf V, albumens mått ca 34x25 cm
Slitage, skador
570088
2018-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här