Fotoalbum med Kung Gustav V

Fotoalbum med Kung Gustav V
Fotoalbum med Kung Gustav V
Fotoalbum med Kung Gustav V
Fotoalbum med Kung Gustav V
Fotoalbum med Kung Gustav V
Fotoalbum med Kung Gustav V
Fotoalbum med Kung Gustav V
Fotoalbum med Kung Gustav V
Fotoalbum med Kung Gustav V
Fotoalbum med Kung Gustav V

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGRAFIER, 2 album från Skåne mm, tidigt 1900-tal, flertalet foton med HM Gustaf V, albumens mått ca 34x25 cm

Slitage, skador

570088

2018-09-14