Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RADIOAPPARAT, 1920-tal, bonad björk, knappar av bakelit, höjd ca 43, längd ca 37 cm
Slitage, tyget skadat, SAV garanterar ej funktionen, basen med mindre torrspricka
570090
2018-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här