Radioapparat 1920-tal

Radioapparat 1920-tal
Radioapparat 1920-tal
Radioapparat 1920-tal
Radioapparat 1920-tal
Radioapparat 1920-tal
Radioapparat 1920-tal
Radioapparat 1920-tal
Radioapparat 1920-tal
Radioapparat 1920-tal
Radioapparat 1920-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RADIOAPPARAT, 1920-tal, bonad björk, knappar av bakelit, höjd ca 43, längd ca 37 cm

Slitage, tyget skadat, SAV garanterar ej funktionen, basen med mindre torrspricka

570090

2018-09-13