Spegelskåp 1800-tal
Vollendet
2018-09-13
570092
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SPEGELSKÅP, 1800-talets slut, ek, dekor med lejonmaskaroner, höjd 200. 142x62 cm
Smärre skador