Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELSKÅP, 1800-talets slut, ek, dekor med lejonmaskaroner, höjd 200. 142x62 cm
Smärre skador
570092
2018-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här