Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SPEGELSKÅP, 1800-talets slut, ek, dekor med lejonmaskaroner, höjd 200. 142x62 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre skador
570092
2018-09-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner