Spegelskåp 1800-tal

Spegelskåp 1800-tal
Spegelskåp 1800-tal
Spegelskåp 1800-tal
Spegelskåp 1800-tal
Spegelskåp 1800-tal
Spegelskåp 1800-tal
Spegelskåp 1800-tal
Spegelskåp 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SPEGELSKÅP, 1800-talets slut, ek, dekor med lejonmaskaroner, höjd 200. 142x62 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre skador

570092

2018-09-13