Pierre Marie Brisson Carborundumetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIERRE MARIE BRISSON (född 1955): Komposition, signerad Brisson, numrerad 81/, carborundumetsning, bladmått ca 66x51 cm

570097

2018-09-14