Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, Erik Gustafsson Möbelfabrik, Brittatorp, brännmärkt, 1950/60-tal, teak, hjulförsedd, höjd ca 74 samt 67x44 cm

Fanérskada på ovansidan, smäre slitage

570104

2018-09-13