Klubbat för:
500 SEK
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, Erik Gustafsson Möbelfabrik, Brittatorp, brännmärkt, 1950/60-tal, teak, hjulförsedd, höjd ca 74 samt 67x44 cm
Fanérskada på ovansidan, smäre slitage
570104
2018-09-13