Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal, mahognyfanér, rundade hörn, 1 låda, 1 skåp, höjd ca 82, bredd ca 108, djup ca 28 cm
Repor, bruksslitage
570120
2018-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här