Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄRGETSNING, 1800-tal, efter L F Walker, "Four in Hand", bildmått ca 55x100 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad
570122
2018-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här