efter LF Walker färgetsning

efter LF Walker färgetsning
efter LF Walker färgetsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄRGETSNING, 1800-tal, efter L F Walker, "Four in Hand", bildmått ca 55x100 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

570122

2018-09-13