Arne Vodder

Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ARNE VODDER, skrivbord samt skrivbordsstol, Sibast, Danmark, 1960-tal, jakaranda, lådor i sargen, höjd 74, 203 x 90 cm, skrivbordsstolen klädd i grönt skinn, sitthöjd 35 cm

ytslitage på skivan, stolens skinn med skador

570195

2018-09-14