Soffbord engelsk stil
2018-09-13
570198
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD med klaffar, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny, skinbestyckade skivor, fotavslut och beslag i mässing, 3 lådor i sargen, höjd ca 58 cm, toppskivans mått ca 93+19+19x52 cm
Skador till skinnskivorna, bruksslitage