Soffbord engelsk stil

Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD med klaffar, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny, skinbestyckade skivor, fotavslut och beslag i mässing, 3 lådor i sargen, höjd ca 58 cm, toppskivans mått ca 93+19+19x52 cm

Skador till skinnskivorna, bruksslitage

570198

2018-09-13