Gunilla Bardanzellu oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNILLA BARDANZELLU (1943-2014): "Körsbär på fat", olja på duk, signerad Gunilla Bardanzellu, atergo signerad och daterad 2002, ca 17x29 cm

570235

2018-09-13