Ljusstake 1700-tal i mässing

Ljusstake 1700-tal i mässing
Ljusstake 1700-tal i mässing
Ljusstake 1700-tal i mässing
Ljusstake 1700-tal i mässing
Ljusstake 1700-tal i mässing
Ljusstake 1700-tal i mässing
Ljusstake 1700-tal i mässing
Ljusstake 1700-tal i mässing
Ljusstake 1700-tal i mässing
Ljusstake 1700-tal i mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKE, 1700-tal, barock, mässing, driven och punsad mässing, vridet skaft, höjd 27, diameter (botten) 19 cm

Bruksslitage

570241

2018-09-13