efter Herring litografi

efter Herring litografi
efter Herring litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LITOGRAFI, 1800-tal, efter John Frederick Herring, "Herring´s Sketches on the Road, No 2 Post Horses", ca 61x75 cm

Gulnad, smärre fläckar

570243

2018-09-13