Vas silver jugend

Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend
Vas silver jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GUSTAF MÖLLENBORG, trumpetvas, silver, jugend, bladdekor i relieff, spår av invändig förgyllning, stämplad GM Srtockholm 1905, höjd 29,5 cm, vikt 357 g

Fot något skev

570248

2018-09-13