Roland Svensson
2018-09-17
570250
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterstämning", signerad roland S, 97/260, färglitografi, bildmått ca 22x32 cm,