Skulptur Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONOGRAMISTEN CA (1900-tal): Livets träd, monogramsignerad och numrerad CA 12/25, brons på träsockel, höjd med sockel ca 26 cm,
Läs mer
570258
2018-09-23