Trädgårdsmöblemang

Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 dlr, 1900-talets första hälft, 2 soffor, bord, 2 stolar, soffornas längd ca 135-145 cm, bordsskivans mått ca 106x60 cm, samtliga delar fällbara

Bruksslitage

570263

2018-09-22