Thomas Qvarsebo brons Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THOMAS QVARSEBO (född 1947): Flöjtspelare, signerad och daterad T Qvarsebo, numrerad 21/25, gjutarmärkt H Bergman cire perdue, höjd ca 23,5 cm,
Läs mer
570276
2018-09-23