Paya sidovagnsmotorcykel

Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel
Paya sidovagnsmotorcykel

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PAYA SIDOVAGNSMOTORCYKEL, 1930-tal, med förare och passagerare, litograferad plåt i ett flertal färger, urverksdriven med blåsbälg, "under gång så blåser passageraren i ett horn", längd ca 29 cm

Smärre lack och ytskador

570295

2018-10-14