Paya sidovagnsmotorcykel
Klubbat för:
9 600 SEK
12 000 SEK
PAYA SIDOVAGNSMOTORCYKEL, 1930-tal, med förare och passagerare, litograferad plåt i ett flertal färger, urverksdriven med blåsbälg, "under gång så blåser passageraren i ett horn", längd ca 29 cm
Smärre lack och ytskador
570295
2018-10-14