Doll lokomobill
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOLL & CO LOKOMOBIL,1910-20-tal, liggande ångpanna i mässing, dubbelverkande cylinder, manometer, vissla, spriteldad, längd 21cm
Saknar brännare, vattenståndsröret i glas, drivkedja, lackskador
570303
2018-10-14