Hausser bil med luftvärnspjäs

Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs
Hausser bil med luftvärnspjäs

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HAUSSER BIL MED LUFTVÄRNSPJÄS OCH SLÄP, 1930-40-tal, treaxlig terrängbil i brungrönlackerad plåt, med förare och en passagerare, ställbar luftvärnspjäs monterad på flaket, urverksdriven, batteridrivna framlyktor, ställbar fätkanon, total längd 39 cm

Obetydliga/smärre slitage

570310

2018-10-14