Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JIMENEC & ENRICO FRANZOLINI, ´´Big Bang´´, för Foscarini, formgiven 2005, vitt metakrylat, höjd ca 65, diameter ca 95 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smärre repor, ej monterad
570317
2018-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner