Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GIEN, matservis, 13 dlr., porslin, Frankrike, 1990-tal, gåshudsmönstrad, bestående av: 6 flata mattallrikar, 6 assietter samt terrin, diameter ca 18-27 cm
Zustandsbeschreibung
En assiett med nagg
570337
2018-09-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner