Gien porslin

Gien porslin
Gien porslin
Gien porslin
Gien porslin
Gien porslin
Gien porslin
Gien porslin
Gien porslin

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GIEN, matservis, 13 dlr., porslin, Frankrike, 1990-tal, gåshudsmönstrad, bestående av: 6 flata mattallrikar, 6 assietter samt terrin, diameter ca 18-27 cm

Zustandsbeschreibung

En assiett med nagg

570337

2018-09-13