Bestick silver
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BESTICK, mm, silver, 17-1900-tal, olika länder bl a England, Sverige, Danmark, olika modeller, bestående bl a av: s.k. berryspoons, fruktknivar samt trancherbestick, total vikt ca 1530 g
Slitage, gravyrer förekommer
570338
2018-09-15