Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BESTICK, mm, silver, 17-1900-tal, olika länder bl a England, Sverige, Danmark, olika modeller, bestående bl a av: s.k. berryspoons, fruktknivar samt trancherbestick, total vikt ca 1530 g

Slitage, gravyrer förekommer

570338

2018-09-15