Fotring Kongo sk. brudköp

Fotring Kongo sk. brudköp
Fotring Kongo sk. brudköp
Fotring Kongo sk. brudköp
Fotring Kongo sk. brudköp
Fotring Kongo sk. brudköp
Fotring Kongo sk. brudköp
Fotring Kongo sk. brudköp
Fotring Kongo sk. brudköp

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FOTRING, sk.brudköp, Kongo, omkring 1900, brons, reliefdekor, diameter ca 16 cm

Slitage och skador

570366

2018-09-13