Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
POTTSTOL, 1900-talets första hälft, England, stomme i mahogny, skinnbestyckade toppsidor, insats i porslin, höjd ca 46 cm
Diverse repor, åldersrelaterat slitage
570372
2018-09-13