Kolonn gustaviansk stil

Kolonn gustaviansk stil
Kolonn gustaviansk stil
Kolonn gustaviansk stil
Kolonn gustaviansk stil
Kolonn gustaviansk stil
Kolonn gustaviansk stil
Kolonn gustaviansk stil
Kolonn gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOLONN, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bronserad, höjd 120, diameter 28 cm

Bruksslitage

570374

2018-09-13