Byrå jugend

Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, jugend, 6 lådor, fanerad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 136, 90x51 cm

Repor, märken, nyckel saknas

570377

2018-09-13