Sam Larsson stolar Sam

Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam
Sam Larsson stolar Sam

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SAM LARSSON, "Sam", stolar, 1 par, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1974, stomme i förkromade stålrör, klädsel i vinrött skinn, djuphäftade, sitthöjd ca 44 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage/patina, skinnremmar mellan sits och rygg lösa

570380

2018-09-13