Josef Emil Lemon oljemålning

Josef Emil Lemon oljemålning
Josef Emil Lemon oljemålning
Josef Emil Lemon oljemålning
Josef Emil Lemon oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): "Tortosa", signerad och daterad Lémon Tortosa Espana 1951, olja på pannå, 38x49,5 cm

570391

2018-09-16