Sune Skote oljemålning

Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning
Sune Skote oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUNE SKOTE (1909-2014), motiv med skutor i hamn, signerad Skote, olja på duk, 16,5x18,5 cm

570394

2018-09-16