Knut Hansen oljemålning från Hellebaek

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KNUT HANSEN (1876-1926), "Hellebäk", signerad och daterad Knut Hansen Hellebäk -06, olja på duk, 28x33 cm

Smärre krackeleringar

570395

2018-09-16