Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KNUT HANSEN (1876-1926), "Hellebäk", signerad och daterad Knut Hansen Hellebäk -06, olja på duk, 28x33 cm
Smärre krackeleringar
570395
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här