Stig Blomberg skulptur gips

Stig Blomberg skulptur gips
Stig Blomberg skulptur gips
Stig Blomberg skulptur gips
Stig Blomberg skulptur gips
Stig Blomberg skulptur gips
Stig Blomberg skulptur gips
Stig Blomberg skulptur gips
Stig Blomberg skulptur gips
Stig Blomberg skulptur gips
Stig Blomberg skulptur gips

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG BLOMBERG (1901-1970): "Tampande pojkar", signerad Stig Blomberg, gips, höjd ca 17, längd 19 cm

Sockeln med smärre nagg

570398

2018-09-13