von Konow oljemålning

von Konow oljemålning
von Konow oljemålning
von Konow oljemålning
von Konow oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÜRGEN VON KONOW (1914-1959): "Höstdag i Ångermanland", signerad v Konow, olja på pannå, ca 45x55 cm

570421

2018-09-13