ERIC HALLSTRÖM (1893-1946)

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946)
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946)
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946)
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946)

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): "Nybygget", signerad och daterad -32, akvarell, ca 46x57 cm

Proveniens: Einar Forseth

570422

2018-09-17