Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALDO TURA , Italien, serveringsvagn,
1900-talets mitt/andra hälft, mässing, kvadratiska skivor i lackerat getskinn, höjd ca 72 cm, ca 57x55 cm
Bruksslitage/repor
570436
2018-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här