Fat silver jugend

Fat silver jugend
Fat silver jugend
Fat silver jugend
Fat silver jugend
Fat silver jugend
Fat silver jugend
Fat silver jugend
Fat silver jugend
Fat silver jugend
Fat silver jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

FAT, på kulfötter, silver, jugend, brätte med blomsterdekor, stämplad C G Hallberg Stockholm 1906, höjd 2,5, 29,5x14 cm, vikt 290 g

Spår av tidigare förgyllning

570437

2018-09-17