Salongsgrupp 1900-tal
2018-09-13
570455
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, klädd i gul sammet, bestående av soffa, karmstolar 1 par, soffans längd ca 155 cm