Soffbord 1970-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, förkromat underrede, skiva med fotografiskt tryck i grönt under glasskiva, bordskivans kant i svartmålat trä, 1970-tal, höjd ca 44 cm, skivans mått 100x100 cm
Bruksslitage, ställvis smärre kanstötningar i skivan
570456
2018-09-13