Stereskop med 24 sterobilder 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEREOSKOP och STEREOBILDER, 1860-70-talet, valnöt, tillsammans med 24 kolorerade stereobilder, sk. tissues, mestadels från Paris, Versailles.

Något blekta bilder, 2 med revor.

570467

2018-09-14