Lykta

Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LYKTA, 1800-talets första hälft, försilvrad stomme, behängd med olikslipad prismor, för 1 ljus, höjd ca 60 cm

enstak prismor saknas, nagg

570485

2018-09-16